Bakanlığımız tarafından yürütülen Akıllı Şehirler Kapasite Geliştirme ve Rehberlik Projesi kapsamında yerel yönetimlere akıllı şehir stratejilerini ve yol haritalarını hazırlamaları için rehberlik etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

Bu kapsamımda 2021 yılında 7 etkinlik düzenlenecek olup etkinlikler yerel yönetimlerin katılımı ile gerçekleştirilecektir. Etkinliklere  katılacak yerel yönetimlere ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine resmi yazı yazılmış olup “30.06.2021” tarihinde saat 10:00‘ da düzenlenecek etkinliğe; Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Aksaray, Batman, Bitlis, Çanakkale, Çorum, Düzce, Edirne, Elazığ, Giresun, Isparta, Kastamonu, Kırklareli, Kütahya, Muş, Niğde, Osmaniye, Sivas, Şırnak, Tokat, Uşak, Yozgat, Zonguldak Belediyeleri ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri katılacaktır.

“Yerel Akıllı Şehir Stratejisi ve Yol Haritası Rehberliği Etkinliği” kayıt olmak için lütfen tıklayınız. 

Etkinliğe yukarıda verilen kayıt linkinden kayıt olamak zorunludur.  Düzenlenecek etkinliğe katılım linki, kayıt olan katılımcılara mail ile iletilecektir.

Etkinlik Programına erişmek için lütfen tıklayınız.

Not: Etkinlik sadece Yerel Yönetim ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü personelleri içindir. Dışarıdan kayıt alınmayacaktır.