Taipei City Government ve Taipei Computer Association tarafından düzenlenen üçüncü C-Talk E-Governance oturumuna Genel Müdürlüğümüzce katılım sağlanmıştır.

Uygulayıcıların ve şehir temsilcilerinin deneyim ve vizyonlarını paylaşmaları için oluşturulmuş bir platform olan C-Talk’un bu oturumunda Bilgi Teknolojileri İnovasyonu Araştırma Merkezi’nden Profesör Mr. Yen-Nun Huang, Taipei Şehir Yönetimi Bilgi Teknolojisi Departmanı Yetkilisi Mr. Hsin-Ke LU,  Rzeszów- Polonya’dan Uluslararası Yatırım İlişkileri Başkanı Kamil Czyz, Helsinki-Finlandiya’dan Strateji Direktörü Markus Kühn, Lublin-Polonya Strateji ve Girişimcilik Departmanı’ndan Dr. Mariusz Sagan, Davao-Filipinler’den Program Faydalanıcıları Geliştirme Direktörü Aurora A. CAÑEZAL ve Bakanlığımızdan Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin BAYRAKTAR katılım sağlamıştır.

Oturum kapsamında katılımcılar arasında akıllı şehirlere yönelik geniş kapsamlı bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlanmış, Genel Müdür Yardımcımız Yrd. Doç. Dr. Hüseyin BAYRAKTAR 2020-2023 Ulusal Akıllı Şehirler Stratejisi ve Eylem Planı’na ve ülkemizin akıllı şehir vizyonuna ilişkin olarak katılımcıları bilgilendirmiştir.

Oturum kaydına erişmek için tıklayınız.