Cats Yazılım


Sektör:
Yazılım Hizmetleri
Firmanın Akıllı Şehir Faaliyet Alanı:

  • Akıllı Yönetişim
  • Coğrafi Bilgi Sistemleri
  • Bilgi Teknolojileri
  • İletişim Teknolojileri

Telefon
0266 244 30 70

Mail
cats@catsbilisim.net

Website
www.catsbilisim.net

Adres
Eski Kuyumcular Mh. GedikSk. No: 5/7 Balıkesir, Balıkesir

Firma Hakkında:

Cats Yazılım, genç ve dinamik kadrosuyla kurulmuş bir yazılım firmasıdır. Kamu ve özel kuruluşlarına çözüm ortaklığı ile hizmete adamış, modern teknolojileri takip ederek, iş ve hizmet üretmelerinde yaşamsal öneme sahip olan kurumsal bilgisayar yazılımlarını, modern donanım ve iletişim teknolojileriyle bütünleştirerek geliştirir ve sunar. Daha çağdaş bir gelecek için gelişime her zaman açık yazılım firmasıdır.
Cats Yazılım prensipleri ve inandığı değerler ile Ülke menfaatleri doğrultusunda hizmet etmekten genç kadronun vermiş olduğu dinamizm ve enerjiyi bu doğrultuda kullanmaya önem vermiştir.
Değerlerimiz; dürüstlük, inovasyon, girişimcilik, insan ilişkileri odaklı olup yazılım programlarımızı, kullanıcıların daha rahat ve kolay kullanmaları için ekstra çaba göstererek farkını yansıtmaya çalışır.
Cats Yazılım, müşterilerini kazanç temin ettiği yerler olarak değil, ürünlerini birlikte geliştirip, sorunları ortak çalışma ve dayanışmayla birlikte çözdüğü iş ortakları olarak görmektedir. Bu sorumluluğun farkında olarak daha çok çalışan ve işini doğru yaparak memnuniyeti arttırmak için çabalayan bir teknoloji firmasıdır.

Tamamlanan Projeler

AYKOME Yönetim Bilgi Sistemi
Belediyelerin Altyapı Koordinasyon Merkezi Birimlerine Özel Olarak Geliştirilen Kazı Başvuru ve Ruhsat Süreçlerini Kapsayan Yönetim Sistemidir. Altyapı haritaları ve iletişim süreçlerinide kapsamaktadır.))

Cats[CMS] – İçerik Yönetim Sistemi
Yerel Yönetimler İçin Çözüm Merkezi Niteliği Taşıyan, Gelişmiş Modül ve Eklentiler İle Uygulama Alanlarında Çeşitlilik Kazandıran Modern Web Siteleri ve Mobil Uygulama Platformu ))

Cats[EPKAS] – E-Proje Kayıt ve Arşiv Sistemi
Dijital ortamda Belediyelerin mimari – imar vb.
ruhsat proje başvurularının yapılabildiği ve tüm sürecin yönetilebildiği, şematik onay mekanizmaları ve
döngüsü ile çözüm sağlayan web tabanlı yazılım platformudur. ))

Cats[WMS]-Depo Yönetim Bilgi Sistemi
belediyeler için özel olarak geliştirilmiş depo yönetim ve bilgi sistemidir. Bu sistem ile depo giriş – çıkış, zimmet, transfer, zimmet ve transfer geçmişi, envanter sayım ve raporları gibi bir çok gereksinim karşılanmakta ve depo yönetimi kolaylaştırılmaktadır.))

Belediye Meclisi Yönetim Sistemi
Belediye meclis yazılımı ile, belediyeler toplantılarını daha hızlı, efektif ve görsel yönetmek adına özel olarak geliştirilmiş ve hizmete sunulmuş yazılım ürünüdür. Sistem Modülleri: + Gündem Oluşturma + Toplantı Yönetimi + Yoklama Modülü + Arşiv Modülü))

Meslek Edindirme Kursları Otomasyonu
Belediyelere ait meslek edindirme kurslarının dijital ortama taşınarak, başvuru, kayıt ve eğitim süreçlerini yönetmektedir.))