Erhan Reklam ve Matbaacılık Tan. Hiz. San. Tic. Ltd. Şti

Sektör: Reklam
Firmanın Akıllı Şehir Faaliyet Alanı:

  • Akıllı Yapılar
  • Coğrafi Bilgi Sistemleri
  • Bilgi Teknolojileri
  • Bilgi Güvenliği

Telefon
0555 467 60 97

Mail
info@erhanreklam.com.tr

Website
http://www.erhanreklam.com.tr

Adres
Topçular Mah. Talimhane Cad. Hacı Eşref Sok. No.8 Eyüp, İstanbul

Firma Hakkında:

Erhan Reklam olarak ,1987 yılından itibaren reklam sektöründe birçok büyük firmaya hizmet verirken,2000 yılından itibaren faaliyet alanımızı genişleterek Adres Bilgi Levhaları alanında da üretime başladık.Bununla birlikte Ar-Ge yatırımlarımız,müşteri ve pazar odaklı iş modellerimiz,teknolojiyi esas alan üretimimiz ve rekabetçi stratejilerimizle Adres Bilgi Levhaları ve Numarataj alanında sektörün lideri olduk.

Coğrafi Bilgi Sistemleri projelerinde 150 kişilik ekibimizle işverenlerimize en iyi çözümleri sunma noktasında titizlikle çalışıyoruz.Geçen zaman içerisinde teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, profosyonel ekibimiz , bilgi ve tecrübemiz, kurumsal yapımız ve geniş kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını a’dan z’ye karşılıyoruz.

Bize gelen talepleri yerine getirirken ”Mutlak Müşteri Memnuniyeti” felsefesiyle hareket ederek ,maliyetten çok memnuniyeti ön plana çıkaran bir misyon üstleniyoruz. Kaliteyi en iyi fiyata sunma prensibiyle Coğrafi Bilgi Sistemleri altında, Kent Bilgi Sistemi, Afet Bilgi Sistemi, Mezarlık Bilgi Sistemi ve Veri Tespit Analiz alanlarında da hizmetlerimize devam ediyoruz.

Bu alanda Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük üretim ağına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz.

Tamamlanan Projeler

Türkiye’nin Sokak Tabelaları ve Kapı numaralarının ini biz yaptık.
Katar Sokak Tabelaları ve Kapı Numaralarının üretimini yaptık.
Yunanistan Kavala Sokak Tabelaları ve Kapı numaralarının üretimini yaptık .