Asya Trafik Sinyalizasyon San. Tic. A.Ş.

Sektör: Trafik, Sinyalizasyon, Yol Güvenliği ve Aydınlatma
Firmanın Akıllı Şehir Faaliyet Alanı:

  • Bilgi Teknolojileri
  • Akıllı Ulaşım
  • İletişim Teknolojileri
  • Akıllı Altyapı

Telefon
0312 396 00 62

Mail
asya@asyatrafik.com.tr

Website
http://www.asyatrafik.com

Adres
Susuz Mah. Dempa San. Sit. Dempa Cad. no:25-27 Susuz-Yenimahalle-ANKARA

Firma Hakkında:

Asya Trafik Sinyalizasyon A.Ş, 2011 yılında; Akıllı Trafik Sistemleri (SİSTRA), Sinyalizasyon (SİNTRA), Güneş Enerjili Sistemler (SOLTRA), LED’li Sistemler (LEDTRA), LED’li Aydınlatma Sistemleri (LUXTRA), Yol Güvenliği Ürünleri (PLASTRA), Trafik Levhaları (REFLECTRA) ile Yazılım ve Projelendirme Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermek üzerine kurulmuştur.
2011 yılında ilk ihracatını yapan, 2012 yılında TSE, ISO vb. sertifikasyon süreçlerini tamamlayan, 2013 yılında Teknokent AR-GE ofisini açan, 2014 yılında Anonim Şirket olan, 2015 yılında KOSGEB “Yılın Genç Girişimcisi” ödülünü alan Asya Trafik Sinyalizasyon A.Ş., Ostim Yenilenebilir Enerji Kümelenmesi, USSAD – Ulaşım Sistemleri Sanayicileri Derneği ve AUSDER – Akıllı Ulaşım Sistemleri Derneği üyesidir.
Yavuz Sultan Selim Köprüsü Projesi, Orhangazi (Samanlı) Tüneli Projesi, Aşkabat Olimpiyat Köyü Çevre Yolu Sinyalizasyon Projesi, Bolu Dağı Tüneli Projesi, Ankara Sinyalize Kavşak Yapım Projeleri, Kayseri Kayseray Raylı Sistem Projesi, HGS – Hızlı Geçiş Sistemi Projesi gibi onlarca yurt içi ve yurt dışı projede alt taşeron, çözüm ortağı, ürün ve sistem tedarikçisi olarak yer alan Asya Trafik Sinyalizasyon A.Ş., alanında önde gelen kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.
Bu doğrultuda gün geçtikçe artan bir kapasiteyle hizmet veren, 6.500 m2 üretim ve stok alanında, 100 çalışan ve 10 mühendis kadrosu ile faaliyetlerine devam eden Asya Trafik Sinyalizasyon A.Ş, bugün sahasında Türkiye`nin önde gelen üretim, proje ve uygulama şirketi konumunda olmakla beraber 60 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Tamamlanan Projeler

2020: Ankara – Niğde Akıllı Otoyol Projesi – LED’li Trafik Sinyal Verici ve İkaz Flaşörleri (Niğde)

2020: Karayolları 13.Bölge Müdürlüğü – Sinyalize kavşak yapımı ve var olan sinyalize kavşakların 1 yıllık bakımı (Antalya)

2020: Karayolları 9.Bölge Müdürlüğü – Sinyalize kavşak yapımı ve var olan sinyalize kavşakların 2 yıllık bakımı (Diyarbakır)

2019: Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Aşama Raylı Sistem Hattı Sinyalizasyonu Projesi (Antalya)

2018: Karayolları 13.Bölge Müdürlüğü – 30 adet sinyalize kavşak yapımı ve var olan sinyalize kavşakların 1 yıllık bakımı (Antalya)

2018: Ankara Büyükşehir Belediyesi – 70 adet sinyalize kavşak yapımı ve 20 adet kavşak yenilenmesi (Ankara)