Hayal Gücü Teknoloji San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.


Sektör:
Dijital reklam, üretim ve tarım
Firmanın Akıllı Şehir Faaliyet Alanı:

  • Coğrafi Bilgi Teknolojileri
  • Bilgi Teknolojileri
  • İletişim Teknolojileri

Telefon
0 212 222 10 30

Mail
info@hayalgucu.com.tr

Website
www.hayalgucu.com.tr

Adres
15 Temmuz mh. Bahar cd. Nurol Park Sitesi H Blok Kat 5 No:65 PK:34212 İSTANBUL, Bağcılar

Firma Hakkında:

Hayal Gücü Teknoloji, 30 yıllık deneyimi ile süreç kontrolü, veri toplama, endüstriyel otomasyon, mağazacılık, ve müşteriye özel yazılımlar konusunda uzmanlaşmış ve profesyonel hizmet veren bir mühendislik firmasıdır. Özellikle perakenden mağaza içi bilgilendirme yazılımları, sinema kurumsal ekran yazılımları, tarımsal endüstri, otomotiv, gıda, ilaç ve danışmanlık, proje analizi, uygulama yazılımları, sistem montajı, devreye alma, dokümantasyon, eğitim ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile anahtar teslim çözümler sunmaktadır.
Müşterilerimizin en güvenilir, değerli ve yenilikçi yazılım geliştirme ortağı olabilmek için sürekli gelişime zaman ayırıyoruz ve yatırım yapıyoruz.
En gelişmiş yazılım dilleri ile web, mobil, masaüstü uyumlu projeler geliştirmek, endüstriyel yazılım ve endüstriyel otomasyon projelerinin tüm aşamalarında hizmet sunabilmek için gelişime açık olarak çalışıyoruz..
Müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına farklı çözümler geliştiren HAYAL GÜCÜ; donanım, yazılım hizmetini bir arada sunmaktadır. HAYAL GÜCÜ; Otomasyon ve Yazılım sektörünün öncü entegratörü olarak çalışmalarına yön verirken, sağladığı donanım çözümlerini yazılım çözümleri ile bütünleştirerek bünyesindeki uzman yazılım ekibi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik uygulamalar geliştirmektedir.

Yazılım çözümleri arasında ERP ve muhasebe sistemleri (SAP, Axapta, Workcube, Netsis, Nebim, Logo, Mikro vs) ile entegre çalışan kurumsal mobilitenin uygulamaları yer almaktadır.

Başta üretim ve hizmet sektörü olmak üzere çeşitli alanlarda insan hatalarını en aza indirecek, süreçlerin doğru yönetilmesini sağlayacak, işletme maliyetlerini düşürecek çözümler üreten HAYAL GÜCÜ, tasarım temelli teknolojik ürünler geliştirerek, sorunları geniş yelpazede çözebilen bir yaklaşımla çalışmalarını sürdürmektedir.
HAYAL GÜCÜ, üretim ve lojistik süreçlerinde yüksek performanslı endüstriyel cihazlar geliştirirken, stok takip cihazları ve mobil satış uygulamaları ile perakende sektöründe tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek ürünler sunmaktadır.

Tamamlanan Projeler

Mağaza içi reklam, anons ve müzik yayın yönetim yazılımları; LCWAIKI BILETX, RAMSEY, QNB FİNANSBANK

Tarımsal üretim yönetimi, BORŞEKER

Üretim süreçleri yönetimi ve ürün kimliklendirme;  Vezir Köprü Orman İşletmeleri, Morel Otomotiv, Barz Pipe Boru Üretimi

Depo, Stok Yönetimi; Alkoçak, Morel Otomotiv