ARKOM ENERJİ


Sektör:
YENİLENEBİLİR ENERJİ SİSTEMLERİ
Firmanın Akıllı Şehir Faaliyet Alanı:

  • Akıllı Mekan Yönetimi
  • Akıllı Yapılar
  • Bilgi Teknolojileri
  • Akıllı Enerji
  • İletişim Teknolojileri
  • Akıllı Altyapı

Telefon
0533 580 75 24

Mail
arkom@arkomenerji.com.tr

Website

Adres
Batı Bulvarı ATB İş Merkezi G Blok No:155 Macunköy-Yenimahalle / Ankara

Firma Hakkında:

ARKOM üretim, satış, enerji ve yenilenebilir enerji projeleri gibi güçlü ve farklı alanlardaki tecrübelerinin birleştiği bir mühendislik firması ve çözüm ortağıdır.

Enerji sektöründe ihtisaslaşmayı kendisine hedef belirleyen ARKOM, üretim, satış ve hizmet faaliyetlerinin yanında belirli alanlarda taahhüt hizmeti faaliyetlerini kapsayan yapılanmaları ile sektör içerisinde güçlü tedarikçi pozisyonunu kısa sürede almıştır.

ARKOM, yurt içi – dışı mühendislik hizmetleri, enerji ve yenilenebilir enerji projeleri, elektrik malzemeleri satış ve bayilikleri, alçak gerilim pano ile orta gerilim hücre ve ekipmanları alanlarındaki prestijli çalışmaları ile her zaman yanınızdadır.

Tamamlanan Projeler

ORKÖY Genel Müdürlüğü ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından hayata geçirilen GEF katkısı ve ORKÖY desteği ile Orman Köylerinde Güneş Enerjisinden Elektrik Üretimi (ORKÖY PV) projesi kapsamında, Erzurum, Gümüşhane, Düzce, Sakarya, Çanakkale, Manisa ve Mersin illerindeki Orman Köylerinin öz tüketime dayalı Şebekeye Bağlı Çatı Tipi Güneş Enerjisi Sistemlerinin (ŞEB GES) ANAHTAR TESLİM kurulumları firmamız tarafından gerçekleştirilmiştir. 2022 Yılı içinde de ORKÖY – ŞEBGES projeleri devam etmektedir.

Ayrıca firmamız muhtelif güçlerde yaklaşık 18 MW Güneş Enerji Santral kurulumlarını tamamlayıp teslim etmiştir.
Aktif olarak çalışmalarına AG + OG Sistemleri, GES – Enerji Malzeme tedarik, Projelendirme, Anahtar Teslim Güneş Enerji Santrali ve Enerji Sistemleri kurulumları ile devam etmektedir.