ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 4. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nın ilk gününde Moderatörlüğünü Ankara Bilim Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cem Harun MEYDAN’ın yaptığı Yeşil Kalkınma Yeşil Teknoloji Paneli’ne Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürü Sayın İsmail Tüzgen ile Prof. Dr. İmdat AS konuşmacı olarak katılmışlardır.

Panelde, Genel Müdürümüz Sayın İsmail Tüzgen katılımcılara Akıllı Şehirler, Yeşil Kalkınma, Yeşil Teknolojiler ve Dijital Dönüşüm hakkında bilgiler vermiş, ‘Veri’ nin öneminden bahsetmişlerdir. Bu kapsamda Bakanlığımız proje ve faaliyetlerini aktarmıştır.

ATO Congresium Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 4. Verimlilik ve Teknoloji Fuarı’nın ikinci gününde ise Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Hüseyin BAYRAKTAR  “Bir Gelecek İçin Akıllı Teknolojiler ve Yaratıcılık” panelinde konuşmacı olarak yer almıştır. Panelde konuşan Genel Müdür Yardımcımız Sayın Bayraktar; Genel Müdürlüğümüzün proje ve faaliyetleri, uluslararası işbirlikleri, kapasite geliştirme ve rehberlik faaliyetleri hakkında katılımcılara bilgi vermiştir.